Jarní novinky ASTRID

29. května 2017 v 20:26 | Katy |  Kosmetika
Ahoj holky,

před časem jsem opět obdržela od značky Astrid několik novinek k testování. Zkusila jsem, zhodnotila a teď vám sdělím, co si o tom myslím, ať chcete nebo ne...Smějící se


Testovací nálož obsahovala produkty z řady PEO pro péči o nohy, produkty na odsrsťování z řady Femina a laky na vlasy. Začneme tedy třeba řadou PEO.


PEO - PÉČE O NOŽKY


Z této řady jsem testovala deodorant do bot, antiperspirant na nohy a regenerační krém na nohy.

Deodorační sprej do bot je hodně dobrá a potřebná záležitost obzvláště v období, kdy se nohy hodně potí a vyzutí bot může povážlivě připomínat vyhlášení chemické války. Mám sprej stabilně umístěný v práci v šatně a stříkám každou botu v dohledu. Citrusová vůně sice není můj šálek kávy, ale mám-li si vybrat mezi přirozeným aromatem zpocené boty minimálně osm hodin zavřené ve skříňce a citrusy... jo, citrusy jsou vlastně hodně fajn!!!

Antiperspirant na nohy jsem si oblíbila. Jeho vůně je jemně mentolová. Krom toho, že skutečně poměrně účinně omezuje pocení nohou a doprovodné, citlivému nosu nelibé projevy, unavené a přehřáté nohy příjemně osvěží. A po celodenním pobíhání ho vskutku velmi oceňuji.

Nejvíc jsem si zamilovala SOS Regenerační krém na nohy. Příjemná, lehká konzistence je speciálně vyvinutá pro ochranu a zjemnění popraskané, suché pokožky nohou. Já sice netrpím na popraskanou kůži na patách, takže v tomto směru nemohu sloužit, ale přesto si chodidla poctivě mažu a připadají mi jednoznačně v lepší kondici. Především pokožka na patách je mnohem hebčí a skutečně není tak suchá jako obvykle. Krém se velmi dobře a rychle vstřebává a jemně voní po heřmánku.


FEMINA - PRO DÁMSKÉ HOLENÍ


Z řady Femina jsem zkoušela odsrsťovací Pěnu na holení pro jemnou pokožku s glycerinem a vitamínem E a Gel na holení pro citlivou pokožku s mořskými řasami a vitamínem E. Normálně si holím nohy pomocí napěněného sprcháče, takže tyto produkty jsou pro mě neprozkoumaným terénem. Fungují samozřejmě oba, ale mým favoritem se stal jednoznačně gel. Lépe přilne k pokožce, vytvoří hutnější pěnu, břit po ní pak lépe klouže a v neposlední řadě má sympatičtější vůni. Alespoň pro mě.

Pěna mě oproti gelu úplně do tranzu nedostala. Přijde mi, že na pokožce nedrží nijak extra dobře, když se ji pokusím trochu rozetřít, rychle řídne a kvapem mizí. Pokud chci aspoň trochu slušnou vrstvu, spotřeba je hóóódně velká. Takže z těchto dvou produktů jednoznačně hlasuji pro gel.


LAKY NA VLASY


Součástí testovacího balíčku byly i dva laky na vlasy. Lak na vlasy pro lesk vlasů se středně silným tužícím účinkem a Lak na vlasy mega silný, který by měl tedy tužit jako blázen. Tady vás budu ještě trochu napínat. Já sama si vlasy nelakuji, ale našla jsem pokusného králíka, tedy spíše králici, mou maminku. Oba laky jsem jí věnovala a zaúkolovala jsem ji testováním a následným zhodnocením. Jakmile budu mít resumé, podělím se o ně s vámi buďto zde, nebo na Instagramu.

To by bylo k testovaným produktům pro dnešek vše. A protože mi právě přišel další balíček, tentokrát s novinkami sluneční péče, myslím, že je opět nač se těšit. Tak se zatím mějte krásně, užívejte slunečných dnů a zase se tu uvidíme u dalšího článku.Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama