Sluneční péče Astrid Sun - recenze

30. května 2016 v 7:00 | Katy |  Kosmetika
Ahoj holky,
léto se kvapem blíží a to je, přijde mi, nejvyšší čas porozhlédnout se po nějakých opalovacích a poopalovacích přípravcích. A s tím bych vám možná mohla trochu pomoci.
Obdržela jsem k hodnocení několik kousků sluneční péče značky Astrid. Mé srdce zaplesalo. Už mnoho let já i celá má rodina používáme na opalování a po opalování astridí produkty. Vždycky jsem s nimi byla nad míru spokojená, jediné, co mi trochu vadilo, byla mastnota. Jak já nesnáším mastné, či jinak upatlané ruce!!! Proto jsem byla velmi, velmi zvědavá na inovovanou řadu, která slibuje nemastné složení.


Hydratační mléko na opalování SPF 15 a 30

Hydratační opalovací mléka vezmeme z jedné vody na čisto.
Stupeň ochrany před slunečním zářením zkoumat nebudu, neboť mám letitou zkušenost, že sun protect produkty Astrid opravdu fungují, jak slibují. Zaměříme se na ostatní aspekty.
Dle výrobce jsou mléka obohacena multivitamínovým A,E,F komplexem a beta-karotenem. Což je samozřejmě potřeba, protože všechny tyto složky chrání pokožku před poškozením a předčasným stárnutím v důsledku slunění. Dále slibují aktivní ochranu antioxidanty a vyvážený poměr UVA a UVB filtrů. Také voděodolnost a jak už jsem předeslala nemastné složení. Tolik k informacím výrobce.


Co si myslím já?
O voděodolnosti jakýchkoliv opalovacích produktů valné mínění nemám, protože všichni výrobci píší, že po koupání je třeba opět pokožku namazat opalovacím produktem. Takže o jaké voděodolnosti je vlastně řeč? Nicméně, pomineme-li mou hluboce zakořeněnou skepsi vůči voděodonosti, mě tedy Astrid touto novou řadou rozhodně velmi potěšil. Konzistence mléka je hutnější, takže vám nebude kapat, protékat mezi prsty a bryndat na deku, knížku, nebo cokoliv dalšího, co s sebou nosíte na pláž. Přesto se neuvěřitelně lehce a rychle vtírá do suché pokožky, kterou zanechává příjemně hebkou a vláčnou. A hlavně - ŽÁDNÁ MASTNOTA! To je pro mě naprostá pecka!!! Navíc mě baví i vůně. Cítím teplo, slunce, písek, vodu...prostě všechno, co na létě miluji. Takže za mě tato mléka rozhodně ANO!!! Právě jsem našla svého nového letního favorita.


Hydratační mléko po opalování

Mléka po opalování jsou pro mě nezbytná. Ať už se připálím, či zcela výjimečně nikoliv, stejně vždy používám mléko po opalování. Mám totiž pocit, že sluncem namáhaná pokožka na něj čeká a dokonce si ho vysloveně žádá.
Hydratační mléko Astrid obsahuje D-panthenol, Allantoin, Bisabolol, což je zklidňující a ochranný komplex složek.
Navíc slibuje hydrataci, výživu, zjemnění. A opět nemastné složení.


A ani v tomto případě výrobce neklame. Konzistence je nepatrně řidčí než u opalovacích mlék, ale opět natolik hutná, že nestéká. Dá se velmi lehkým dotykem takřka nahned vetřít do suché pokožky, což je fantazie především, když to se sluncem trochu přeženete. Možná by byl výhodnější mechanický rozprašovač, ale vtírá se opravdu velmi dobře, takže nepříjemných pocitů z aplikace na spálenou kůži bude jistě minimum.
Po nanesení je pleť na dotyk příjemně jemná a znatelně hydratovaná. A opět NEMASTNÁ!!! Vůně mi připadá svěžejší, než u opalovacího mléka. Cítím možná lehce okurku? Nejsem si jistá, každopádně je to příjemné. Takže opět ANO!!! Toto mléko po opalování určitě potřebujete.


KIDS mléko na opalování na obličej a tělo

A nakonec tu mám ještě něco pro naše malé drahoušky. I na ně Astrid myslí. Vytvořil pro ně opalovací mléko v praktickém balení s mechanickým rozprašovačem. Ten je opatřen pojistkou, aby nedošlo k nechtěnému úniku produktu.
Mléko opět obsahuje D-panthenol, A,E,F komplex, vyvážený poměr UVA a UVB filtrů, mělo by být hypoalergenní a voděodolné.


O voděodolnosti už řeč byla, tak se posuneme dál. Konzistence produktu je řídká, vzhledem ke způsobu aplikace je to logické. Pokud byste nádobku otevřeli a chtěli obsah použít bez rozprašovače, bude stékat. Vůně je velmi jemná, ovocně květinová, roztírání a vstřebávání velmi rychlé a i toto mléko je nemastné. A stejně jako u předešlých produktů i u tohoto je pokožka hydratovaná a velmi hebká. Jediné, co mě zarazilo je, že mléko není vhodné pro děti do tří let. Nevím, zda má Astrid i speciální produkt pro velmi malé děti, každopádně já bych se asi nebála použít toto mléko i na menší dítě. Na miminko asi ne, ale od roku výš už bych do toho šla. Ale to už je samozřejmě na uvážení každé maminky. Každopádně i tento produkt mohu s klidným srdcem a čistým svědomím doporučit.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Pokud pokládáte článek za přínosný, budu ráda za každou hvězdičku. Pokud máte dotazy, připomínky, máte pocit, že jsem v článku na něco zapomněla, pište a já vám odpovím. Zatím se mějte krásně a zase příště ahoj!!! Jo, málem bych zapomněla, sledujte můj IG, v brzké době tam proběhne Giveaway o některé produkty z tohoto článku.Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama