Duben 2016

Recenze produktů Astrid

18. dubna 2016 v 15:01 | Katy |  Kosmetika
Ahoj holky,
před časem jsem obdržela několik produktů značky Astrid, abych je vyzkoušela. Testovala jsem poctivě celý měsíc a teď nazrál čas na závěrečné hodnocení, pro které jsem tentokrát zvolila videoformu. Je to moje první video, jistě má své mouchy, ale já to zkrátka strašně chtěla aspoň jednou zkusit. Tak se, milé děti, hezky usaďte, pohádka začíná...


A je to za námi. Doufám, že to nebyl spíš horor. Pokud máte k videu jakékoliv připomínky či dotazy, pište je klidně jak zde na blog, tak i pod video, určitě se k nim dostanu a odpovím. Zatím vám děkuji za pozornost a shovívavost a těším se na vás u dalšího článku.

Nechci slevu zadarmo aneb sestra spořivá v akci

15. dubna 2016 v 19:01 | Katy |  Kosmetika


Ahoj holky,
dnes jsem zabrousila do prodejny Yves Rocher v OC Šestka, protože jsem potřebovala dokoupit dvoufázový odličovač očí. Upřesňuji - POUZE dvoufázový odličovač očí... Jak tam tak bloumám, natrefila jsem na sprchové gely. Zásadní chyba! Ty gely voní tak úžasně, že jsem se rozhodla jeden si koupit. A zde nastal problém... nebyla jsem schopna si vybrat. Provedla jsem tedy selekci vylučovací metodou, ale stále mi v rukou zůstávaly tři lahvičky. V tu chvíli se mi za ramenem ozval příjemný ženský hlas a sdělil mi, že pokud si koupím jeden gel, zaplatím 119,-Kč, když vezmu gely dva, budou mě stát 199,-Kč, ale za tři dám pouhých 259,-Kč. To rozhodlo. Beru všechny tři!
Otočka o 180 stupňů a...sakra!!! Linkotužky!!! To bude moje smrt. Přece nemůžu odejít z obchodu bez alespoň jedné tužky. Já!!! Linkomaniak!!! Tahle je krásná...no, ale tahle taky... O.K. takže dvě. Co se dá dělat. Jo a abych nezapomněla, ještě ten odličovač. Ještěže mám slevové kuponky.
Klapky na oči a hurá k pokladně! Sleva na tři sprcháče, kuponková sleva na tužky, ťuk, ťuk, ťuk...Jupííí! 517,- Kč a v rámci akce měsíce je ten odličovač zdarma. Supeeer!!! Nakupovat se prostě musí umět.
Takže celkové shrnutí dnešního nákupu:
Sprchový gel 400ml s vůní manga a koriandru
Sprchový gel 400ml s vůní levandule a ostružin
Sprchový gel 400ml s vůní malin a máty
Dvoufázový odličovač s chrpou
Linkotužka v odstínu Eucalyptus - zelená
Linkotužka v odstínu Bleu Volubilis - modrá


Ještě bych chtěla moc poděkovat obsluze pobočky, protože paní byla neuvěřitelně milá a ochotná. Takhle to podle mě má vypadat. Laskavý personál ochotný kdykoliv poradit či pomoci a přitom natolik nevtíravý, že vám dá prostor si vše v klidu sama prohlédnout, očichat, osahat.