Stíny Městského úpadku

11. října 2015 v 17:34 | Katy |  Kosmetika
Ahoj holky,
dnes to bude rychlé. O čem bude řeč? O monostínech značky Urban decay. Ano, vím, že nejsou úplně nejlevnější, ale pokud nemusíte nutně počítat každou korunu, vážně neprohloupíte, když některý z nich vyzkoušíte.
Urban decay vyrábí dvě řady monostínů. Základní řadu tvoří široká škála osmdesáti šesti odstínů, ale v ČR se jich prodává čtyřicet dva. Jsou to suché, lisované stíny, některé matné, jiné s perletí, či lehkou třpytkou. Druhá řada nese název Moondust a jedná se o výrazně třpytkaté stíny. Tato řada obsahuje patnáct odstínů, z nichž jedenáct je k mání na našem trhu. V obou řadách lze najít i naprosto božské duochromatické, nebo jinak řečeno holografické stíny. Pokud vám ani jedno z těchto označení nic neříká, jsou to stíny, které mění barvu v závislosti na tom, z jakého úhlu se na ně díváte. Prostě měňavky.
Já jsem hrdou majitelkou tří stínů Urban decay. Ze základní řady odstín Lounge - hnědo zelený duochrom. Z řady Moondust odstíny Intergalactic - fialový třpytkáč a Solstice - třpytkatý měňavec mezi narudle hnědou a modrofialovou barvou. Asi to není přesný výstih, ale tenhle stín je tak zvláštní, že ho nelze jednoznačně popsat.Zleva: Lounge, Intergalactic, Solstice

A teď něco o monostínech Urban decay obecně. Já osobně je považuji za vysoce kvalitní. Obal je sice plastový, ale bytelný ( na rozdíl např. od obalů monostínů Sephora ) a na pohled lákavě pohledný. Samotné stíny jsou velmi jemně mleté a dobře slisované, takže při náběru nedrobí. Nanášení je vpodstatě bezprašné, což je vážně pecka a výdrž na očích celý den bez hnutí. A to pod stíny nikdy nepoužívám bázi. Co víc od očních stínů chtít?
Jediné, co je trochu problematické, jsou třpytky v odstínech Moondust. Ty při aplikaci opadávají pod oko, tedy u odstínu Intergalactic poměrně výrazně. Tady by to rozhodně chtělo pod oko ubrousek, nebo chránič. Opadávání třpytek během dne se nejspíš vyhnout nedá, ale to už není tak výrazné. Jinak stíny drží perfektně. U odstínu Solstice je nanášení bez výraznějšího opadu třpytek, přes den jich sice pod oko pár spadne, ale je to celkem zanedbatelné. Výdrž na oku suprová, stejně jako u ostatních.
To je pro dnešek asi vše. Pokud máte dotazy či připomínky, pište. I postřehy z osobní zkušenosti s těmito stíny jsou vítány. A můžete psát i co byste si na blogu chtěly přečíst do budoucna, abych věděla, nač se případně zaměřit. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama