Říjen 2015

Outfit - Chino kalhoty v létě

29. října 2015 v 22:10 | Katy |  Móda
Halenka - Amisu
Chino kalhoty - F&F
Kotníčkové boty - Lazzarini (Humanic)
Kabelka - Weidi Polo


Outfit - Podzim v chino kalhotách

29. října 2015 v 22:05 | Katy |  Móda
Koženková bunda - Cherokee
Chino kalhoty - F&F
Kotníčkové boty - Lazzarini (Humanic)
Šála - Burberry
Kostkovaná kabelka - Ebay


Dvacet!!!

29. října 2015 v 21:44 | Katy |  Ostatní povídání třeba ke kávě
Jednou jsme se s manželem vypravili do kina. Na tom není nic moc divného, takové věci se nám občas stávají. Tentokrát jsme však byli svědky úžasné scénky, která nás velmi pobavila.
Jak jsem již napsala, byli jsme na cestě do multiplexu a ještě jsme se před představením chtěli zastavit pro něco k pití. Vybrali jsme si asijský fastfood a postavili se do fronty. Byl to ten typ bistra, kde každý pokrm má svě číslo, které vy nahlásíte obsluze a oni vám ho za malou chvilku připraví.
Kousek stranou od nás, z druhé strany bistra postával osamocený chlapík a zjevně čekal na svou večeři. K pultu odněkud zezadu přikvačila maličká asiatka a v obou rukou třímala plastový jídlonosič, z něhož se lehce kouřilo a linula se z něj velmi příjemná vůně čerstvě připraveného jídla. Rozhlížela se po okolo stojících lidech a volala jen tak do prostoru: "Patnáct!!!" Znovu se rozhlížela a opět několikrát zavolala: "Patnáct!!!" Když ani na páté zavolání nikdo z přítomných nehnul brvou, obrátila se se zmateným výrazem ve tváři k opodál čekajícímu chlapíkovi, na jakéže to jídlo on vlastně čeká. Odvětil, že na dvacítku. Tu se maličká asiatka otočila na postaršího muže stejné národnosti, který prohazoval ve velké pánvi nudle se zeleninou. Muž přestal prohazovat, na moment zamyšleně svraštil obočí, načež moudře pokynul hlavou směrem k čekajícímu chlapíkovi a významně mrknul na maličkou asiatku. Ta ještě nepatrně zaváhala, pohlédla z chlapíka na jídlonosič a zpět a nakonec k němu se zářivým úsměvem napřáhla ruce s jídlem a blaženě vykřikla:"Dvacet!!!"

Foto je pouze ilustrační.

Outfit - Podzimní s klasickými kalhotami

29. října 2015 v 20:56 | Katy |  Móda
Kožený křivák - EMP-shop.cz
Halenka - Amisu
Kalhoty - Atmosphere
Kotníčkové boty - Lazzarini (Humanic)
Šála - Burberry
Kabelka - Louis Vuitton Bagatelle


Outfit - Podzim s kostkou

29. října 2015 v 20:40 | Katy |  Móda
Sako - zakázková výroba
Top - Bonprix
Rifle - Bonprix
Kotníčkové boty - Lazzarini (Humanic)
Kabelka - Weidi Polo


Outfit - Můj svatební

29. října 2015 v 20:35 | Katy |  Móda
Kožený křivák - EMP-shop.cz
Šaty - Lindy Bop (mooda.cz)
Lodičky - Sum Sum (Globus)
Psaníčko - přivezeno z Kréty
Brýle - Tako


Outfit - Létu svědčí světlé barvy

29. října 2015 v 20:31 | Katy |  Móda
Halenka - přivezena z Kréty
Bílé rifle - C&A
Slip on - Humanic


Outfit - Léto v černé a bílé

29. října 2015 v 20:15 | Katy |  Móda
Černý top - Bonprix
Bílá sukně - F&F
Žabky - CCC
Bílá kabelka - adopce z Vinted
Kdo si hraje, nezlobí... :D

19. října 2015 v 21:51 | Katy |  Kosmetika
Mrcha foťák bohužel sežral skoro všechnu barvu. Líčení je ve skutečnosti mnohem výrazněji oranžové.


Na líčení jsem použila: No name 120 eye shadows palette z Ebay, černou a zlatou tekutou linku Essence, false lashes rovněž z Ebay a řasenku Make up for ever Smoky extravagant.

Pokud se vám líčení líbí, budu ráda za každou hvězdičku, či "Líbí se mi". Pokud byste si přály mít tady na blogu víc takových vkladů, pište. Pokud máte na srdci cokoliv pozitivního i negativního k daným tématům, pište. Pište i to, o čem byste chtěly číst, ať mám k dispozici nějaké náměty a přehled o tom, co by vás zajímalo.

Vánoce, Vánoce přicházejí...

12. října 2015 v 21:01 | Katy |  Ostatní povídání třeba ke kávě
No a je to venku! Ať chceme, či nechceme, Vánoce se nezadržitelně blíží. Drtivá většina populace tyto svátky miluje a mnozí se na další těší už v době, kdy ty předešlé za sebou ještě ani nestihly zaklapnout dveře. Věřící i ateisté, lidé různých barev, velikostí, tvarů a dokonce, světe div se, i pohlaví. Ne, že by se něčí pohlaví těšilo na Vánoce, spíš mám na mysli osoby různého pohlaví. No, radši se v tom nebudeme hrabat, protože by z toho mohl vzniknout úplně jiný článek.Smějící se
Takže co o Vánocích víme...narodil se Ježíšek. To od něj, mimochodem, bylo velmi pěkné, protože nám tím zajistil pár dní volna, kdy nemusíme do práce a školy. Dobře ty, Ježíšku! Taky díky němu dostáváme dárky, bez ohledu na to, zda si je zasloužíme, či nikoliv. Což je snad ještě lepší než to volno. Jo a ještě nám je ten klučíček maličký šikovný sám nosí. Je to prostě bourák!!! Nehledě na to, že v tuto dobu se nám většinou doma vyskytuje takové množství laskomin slaných, sladkých, hořkých i kyselých, které by jindy uživily po dobu minimálně jednoho měsíce nějakou menší rozvojovou zemi a my je všechny smíme, dieta - nedieta, beztrestně a bezostyšně sežrat během jediného týdne a někteří i dřív.
Fajn, tak jo, tak jo!!! Vím, že o tomhle Vánoce nejsou. Jsou to svátky lásky, pohody a lidské sounáležitosti a nějaké volno, dárky a spousta skvělého mlsání...pche,koho to zajímá?!? Jestli to chcete vědět, tak mě ano!!! Že jsem povrchní? Tak jo, možná jsem. Ale jsem přesvědčená, že všechny tyto úlitby máme tvrdě vydřené a že si je zasloužíme. Protože NĚKDO tu krásnou vánoční pohodu musí vytvořit. Vysmýčit světničku, naleštit vše, co naleštit lze a co nelze to taky. Vymyslet a nakoupit dárky, po nocích je balit, aby to nikdo neviděl. Napéct a uhájit cukroví až do Vánoc, znovu vše přeleštit, pokud máme děti a pokud je nemáme, pro jistotu taky. Vyluxovat po nazdobení stromku, popřípadě voskem zahladit vrypy po noži či pilce v plovoucí podlaze, vytřít kapky krve z obýváku až do koupelny a zalepit manželovi prst. Uvařit štědrovečerní večeři, načančat stůl, který bude stejně za půl hodiny vypadat, jakobychom prostírali v chlévě. Ve finále nastrojit manžela, děti i sebe, u večeře vypadat svěže a nepadnout čelem do bramborového salátu. Po večeři rychlostí blesku sklidit ze stolu a naplnit myčku, přitom nenápadně šachovat celou rodinou tak šikovně, abychom v mezičase stihly podstrčit pod stromeček dárky, rozeznít zvoneček a pak se tvářit udiveně, co že se to děje a kdo že to zvoní. V zápětí je třeba jistit stromeček při náletu živlů a živlíků a následně likvidovat závěje papíru a stužek, abychom našly alespoň podlahu našeho původně vzorně naklizeného obýváku. Pak už se všichni budou věnovat svým novým pokladům a my budeme mít chvilku času vychutnat si své volno, své dárky a své dobroty se šálkem kávy, nebo sklenkou vína a sledovat to, co já považuji za nejkrásnější na Vánocích - rozzářené dětské oči a šťastné obličeje našich milovaných.