Sephora Highlight lowlight face contour duo

13. září 2015 v 18:52 | Katy |  Kosmetika
Ahoj, tak jsem tu s menším zpožděním zpět po dovolené. Jsem teď trošku na štíru s časem, ale pokusím se blog nezanedbávat. Vím, že jsem slíbila recenzi na rtěnku Urban Decay, ale zatím jsem se nedostala k jejímu dostatečnému otestování a proto přicházím s hodnocením zcela jiného výrobku. A tím je konturovací set v tyčince Sephora.


Tento kompaktní kit považuji za velice praktickou věc už třeba díky kabelkové velikosti. Zatím jsem na našem trhu nic podobného neviděla. Ano, na Ebay jsem narazila na vpodstatě totožnou záležitost od firmy NYX a už jsem byla rozhodnutá, že ji objednám, když jsem zahlédla avízo firmy Sephora, že tento kit koncem léta uvede do svých prodejen. Takže jakmile jsem měla cestu kolem, okamžitě jsem ho musela koupit. Je nabízen ve čtyřech barevných variantách a já zvolila nejsvětlejší Light, protože jsem běloba bílá.


Balení je plastové, zatím se zdá docela bytelné, víčka drží na svém místě. Konzistence je jako trochu sušší rtěnka nebo oční stíny ve sticku. Použití velmi jednoduché. Na ta správná místa obličeje jednoduše nanesete highlighter či lowlighter a prsty, houbičkou či štětcem vklepete do tváře tak, aby přechody působily přirozeně a jednotlivé odstíny se jemně spojily. Já momentálně nemám houbičku, takže jsem použila flat top brush.
Pocit na tváři je příjemný, nepřipadám si nijak zvlášť mastně a vysušeně už vůbec ne. Sušší pleť, myslím, nebude potřebovat ani přepudrovat, mastnější ano, tak jako skoro vždy.
Já jsem nanášela bez makeupu na nahou pleť a když se odstíny spojily, krásně vykryly celou plochu tváře a tento podklad vydržel na svém místě celý den bez úhony. Žádné mapy, do vrásek ani pórů nezalézal.
Asi jediné, co bych Sephoře vytkla je, že lowlighter je na můj vkus víc do oranžova, než bych si přála. Ale není to pomeranč, určitě se s tím smířím.


Celkové jsem s tímto výrobkem spokojená a myslím si, že Sephora šikovně vykryla prázdné místo na našem kosmetickém trhu a cena necelých 450,- Kč rozhodně není nikterak zdrcující.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama