Mé svatební šaty

1. srpna 2015 v 16:48 | Katy |  Móda
Jak jste již možná zaznamenaly z informací o mně, budu se vdávat. Chcete vidět moje svatební šaty? No, hlavně se uklidněte, žádná princeznovská záležitost s vlečkou z Prahy až do Brna se tu konat nebude. Za prvé se mi to nelíbí, za druhé už jsem na to trochu stará a za třetí chceme jen jednoduchý obřad s našimi dětmi a svědky a k takové svatbě se dlouhé zdobné šaty ani nehodí.

Dlouho jsem přemýšlela, co já si vlastně ve svůj svatební den obleču? Vší silou jsem z hlavy vyháněla džíny, protože to by bylo fakt přes čáru. No ale kalhoty a halenka... to by možná... NE! Aspoň na svatbu budeš, Káčo, za holku a koupíš si šaty!!! No, to se ale líp řekne, než udělá, protože já a šaty se většinou ani nevyskytujeme ve stejné dimenzi. A tak jsem se začala poohlížet po šatech. Dlouhé, midi. mini...ne, mini ne, už ti není, holka, dvacet, nohy už něco ušláply a čas si do nich taky hlodl. Dlouhé nechci, to už jsme si ujasnily, takže hledám šaty ke kolenům. Hledám, hledám, stárnu a šedivím u prohlížeče a najednou...MÁM JE!!! To jsou ony, moje svatební šaty. Tady na monitoru, přímo přede mnou... nemůžu tomu uvěřit!!! Já budu mít šaty a ještě ke všemu se mi budou líbit a mají je v mé velikosti. To je prostě sen!!!

A jaké tedy jsou moje svatební šaty?


Tak to jsou ony. Pin up šaty ve stylu padesátých let Audrey pink rose od firmy Lindy Bop. Samozřejmě se spodničkou, protože ta z nich dělá skvostnou záležitost.

Tímto chci taky moc poděkovat e-shopu www.mooda.cz za naprosto perfektní komunikaci, bleskurychlé doručení a jejich nízké ceny. Jste báječní, díky moc.

Taky jsem od nich dostala časově neomezenou slevu na další nákup. Není to skvělé?

Abyste šaty viděly i v reálu, mám tu jedno foto na Káče.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama