Gerbera z Clinique

10. srpna 2015 v 22:07 | Katy |  Kosmetika
Pátek je báječný den. Před sebou víkend, kdy si člověk může přispat a nemusí vstávat do práce, vidina odpočinku, značka ideál.
Pátek je zkrátka perfektní den vyrazit si za kulturou. Takže i já a můj nastávající jsme se rozhodli strávit páteční večer v biografu. Rozjeli jsme se tedy do nejbližšího nákupního centra disponujícího multikinem. Po zakoupení vstupenek nám zbývala ještě dobrá půlhodinka času do začátku promítání. Vydali jsme se tedy na obchůzku centrem a nahlíželi do výloh obchodů a butiků. Samozřejmě jsem objevila spoustu věcí, bez nichž si svůj další život dovedu jen velmi těžko představit.
Kdy se však moje oči rozzářily jako světlomety, bylo přesně ve chvíli, kdy jsme se ocitli před prodejnou kosmetické značky Clinique. Přímo naproti vchodu stál stojan, který hlásal, že pokud si koupím tvářenku Cheek pop, po které mimochodem už nějakou dobu toužím, tónovaný balzám na rty Chubby stick a malý opalovací krém, zaplatím pouhých 990,- Kč. No, nekup to za ty prachy!
Co vám budu povídat, já koupila, samozřejmě.
Krámek mě vcucnul a odmítl pustit ven bez balíčku obsahujícího mou vysněnou tvářenku v odstínu Heather, balzám ve variantě Intense v odstínu Boldest bronze a již zmíněný opalovací krém.
Slečna konzultantka byla neuvěřitelně milá a ochotná. Nejít do kina, povídala bych si s ní určitě ještě dlouho. Ale kdo se má koukat na nervózního chlapa, který divokými gesty pantomimicky naznačuje, že snad jako zdržuju, nebo co...?!? Nakonec jsem si v taštičce spolu se svým úlovkem odnášela i spoustu různých vzorků, časově neomezenou poukázku na slevu a katalog novinek.

Do kina jsme dorazili na poslední chvíli. Můj drahý s očima obrácenýma v sloup a já s hřejivým pocitem naprostého blaha.

A moje dojmy?

Tvářenka Cheek pop je nádherná záležitost lisovaná do tvaru gerbery. V kruhové krabičce z transparentního plastu působí velmi efektně. Odstín Heather má úžasně neutrální matnou barvu, vhodnou podle mě pro každou tvář. Vydrží na svém místě celý den bez hnutí, nezpůsobuje žádné nevzhledné mapy a to ani v současných vedrech, kdy se mi obličej poměrně hodně mastí a potí. Na první pohled se zdá tmavá, ale na pleti působí decentně a přirozeně. Vrstvením lze, samozřejmě, získat sytější, výraznější barvu. Rozhodně s ní vytvoříte krásný zdravý vzhled vašich líček v kterékoli roční době. Je velmi univerzální. Tahle tvářenka se ihned stala mou druhou nejoblíbenější tvářenkou. První místo má zatím Coralista od Benefitu.


Vlevo bez tvářenky, vpravo jedna vrstva Cheek pop Heather

Chubby stick Intense je barevný balzám na rty ve výsuvné jumbo tužce. Díky výraznější pigmentaci, než měla původní varianta, by se měla chovat spíše jako rtěnka s vlastnostmi balzámu na rty. Svou konzistencí je blíž balzámu a myslím, že to způsobuje ne úplně ideální výdrž. Mám odstín Boldest bronze a to je nude pastelka s lehkou perletí, která jen velmi lehce zvýrazní přirozenou barvu rtů. Víc se z ní vyždímat nedá. Takovou barvičku, jakou má tužka samotná, z ní nedostanete ani smykem. Nedá se vrstvit, i když rty přetřete desetkrát, žádný zázrak se nestane. Takže tento konkrétní odstín mě dost zklamal. Ovšem netuším, jak se chovají výraznější odstíny, protože s nimi nemám zkušenost. Já asi nebudu patřit mezi zastánce Chubby stick. Plnou cenu bych za ni určitě nedala. Nemám pocit, že by mi rty nějak výrazně hydratovala. Dokonce mi není ani moc příjemná a mám po nějaké době tendenci zbytek ze rtů setřít. Takže za mě žádné fanfáry.


Vlevo bez rtěnky, vpravo Chubby stick Boldest bronze

Poslední položkou v balíčku je 30ml velké, vlastně kabelkové balení opalovacího krému na obličej s SPF30. Velmi šikovná věcička, kterou díky její velikosti můžete mít stále při ruce. Při současné hyperaktivitě slunce vysloveně must have záležitost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama