3D fiber lash mascara

5. srpna 2015 v 20:20 | Katy |  Kosmetika
Holky, mám novou hračku! Včera mi přišla poštou z USA a je fakt skvělá. O čem je řeč? O Moodstruck 3D fiber lashes, řasence s vlákny k prodloužení řas od firmy Younique.


Jedná se vlastně o dvě řasenky, z nichž jedna je tzv. transplantační gel, který je lepkavý, konzistenčně trochu jako byste si chtěly řasy napatlat Nutelou. Prosím nezkoušet! Mrkající A druhá jsou samotná přírodní vlákna z rostlin zeleného čaje.
Celá sada je uložena v krásném černém pouzdře se stříbrně vyraženým logem a názvem firmy vně i uvnitř. Logem jsou ozdobeny i kryty obou řasenek.


Tak a dostáváme se k tomu, jak správně 3D fiber lashes aplikovat. Kromě aplikační sady budete ještě potřebovat svou oblíbenou řasenku. Tou vlastně začnete. Řasy si normálně namalujete jednou či dvěma vrstvami běžné řasenky a necháte zaschnout. Pozor! Od této fáze budete líčit vždy jen řasy jednoho oka a až po jeho úplném dolíčení nalíčíte i druhé oko. Po zaschnutí řasenky použijete transplantační gel a pročešete jím pořádně všechny řasy. Ihned, aby gel na řasách nezaschl, nanesete vlákna. Nesnažte se jich za každou cenu v jedné vrstvě nanést na řasy co nejvíc, stejně nebudou držet a navíc to nebude vypadat dobře. Vlákna na oku zafixujete další vrstvou transplantačního gelu. Pokud nejste zatím spokojeny s délkou řas, znovu nanesete vlákna a znovu zafixujete gelem. Víc než tři vrstvy vláken bych nedávala. Příliš dlouhé řasy působí dost nepřirozeně, navíc vrstvením získávají řasy i na objemu a nikdo vám nebude věřit, že máte od přírody řasy tlusté jako Vídeňské párky. A další věc je ta, že byste si mohly způsobit tzv. pavoučí nožky, což určitě není žádaný efekt. Každopádně až řasy zaschnou, můžete, ale rozhodně nemusíte je opět přetáhnout vaší normální řasenkou.Na obrázcích můžete vidět rozdíl mezi 1. okem bez řasenky, 2. okem s třemi vrstvami normální řasenky a 3. okem s jednou vrstvou 3D fiber lashes přes ty původní tři normální řasenkou. Moje řasy jsou hodně krátké, cca 0,6 cm, tudíž v mém případě vidíte prodloužení jednou vrstvou 3D zhruba o 100%. Takže co na to říkám? WOW! Jednoduše WOOOW!!!

Co ještě dodat? Už vím. Firma Younique samozřejmě není jediná kosmetická firma, která vyrábí tento systém k prodloužení řas. Přehled o cenách ostatních výrobců, bohužel, nemám. Já jsem Younique Moodstruck 3D fiber lashes koupila na eBay v přepočtu za necelých 230,- Kč.

Pokud byste měly k článku nějaké dotazy, klidně se ptejte, pokusím se na ně odpovědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama